Podlahy Šesták

Základní kámen naší rodinné firmy Podlahy Šesták jsme položili v roce 2004. Začínat s podnikáním není v žádné době jednoduché. Se zkušenostmi a nadšením, které jsme v té době měli, jsme však věřili, že naše rozhodnutí věnovat se prodeji podlah bude správné. Protože jsme se chtěli profilovat jako celorepublikový velkoprodejce kvalitních podlahovin různých značek, založili jsme obchodní síť FLOOR FOREVER.

Za dvacet let existence se nám díky vizi zakladatelů, kreativitě a elánu kolegů a nezbytné dávce štěstí podařilo vybudovat stabilní firmu. Dokážeme reagovat na aktuální poptávky, sledujeme trendy a neustále rozšiřujeme nabídku kvalitních podlah o atraktivní dekory.

V současnosti době jsme exkluzivními dovozci laminátových podlah, masivních dřevěných podlah Simply Wood, vrstvených dřevěných podlah Inspiration Wood, Timber Top, Woodlinque, Multiplex a Bergland Parkett, vinylových podlah podlahy Floor Forever Vinyl, teras WPC, masivních dřevěných teras a výrobků WOCA pro péči a údržbu podlahovin. Vedle toho nabízíme potřebnou stavební chemii Thomsit, pracovní nářadí Friess Techno a Janser.

Obchodní síť FLOOR FOREVER

Obchodní síť FLOOR FOREVER, jsme založili proto, aby si každý mohl najít svého prodejce přímo ve svém městě. V současnosti máme zhruba 60 autorizovaných prodejců a přes 300 dalších prodejců. Tato síť má moderní koncept interiérů a zákazníci v ní zároveň dostanou všechny informace potřebné pro správné rozhodnutí ohledně nové podlahy. Z hlediska péče o koncové zákazníky klademe velký důraz na maximální profesionalitu ze strany prodejců jak při výběru podlahy, tak i při její pokládce.

S partnery obchodní sítě FLOOR FOREVER spolupracují naši obchodních zástupci a asistentky, kteří jim poskytují profesionální servis. Navíc pro partnery pořádáme pravidelná školení, abychom neustále zlepšovali kvalitu jejich služeb. Setkáváme se s nimi i neformálně a známe se léta, takže máme jistotu, že se na sebe můžeme vzájemně spolehnout. Díky této jistotě dostávají naši zákazníci lepší servis.

Ocenění

Za produkty, které nabízíme v rámci obchodní sítě FLOOR FOREVER, získáváme pravidelná ocenění od časopisu DOMO v kategorii Produkt roku. Jsme rádi, že vedle zákazníků naši práci oceňují i odborníci.

FLOOR FOREVER pomáhá, vy pomáháte s námi

FOD Klokánek

Víme, že náš společný úspěch nás zavazuje pomáhat i ostatním. Na jaře 2012 jsme spustili charitativní projekt na pomoc opuštěným dětem z Klokánka, zařízení FOD pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Toto zařízení pomáhá při akutních rodinných krizích, při těžkém ohrožení na zdraví, týrání nebo zanedbávání dětí. Na tomto projektu se podíleli všichni zákazníci obchodní sítě FLOOR FOREVER a také firma BASF Stavební hmoty Česká republika, která vyrábí stavební chemii PCI pro přípravu podkladu. Všichni zúčastnění společnými silami zrealizovali v lednu 2013 přestavbu prvního bytu v FOD Klokánek, ulici Láskova, Praha 4 o rozloze 75 m2, kam se pokládala laminátová podlaha Balterio, Dolce – 750 Dub Opatský. Celá přestavba byla financována z charitativní akce, kdy z každého zakoupeného m2 zákazníci obchodní sítě FLOOR FOREVER přispěli 1 Kč na nové podlahy v Klokánku.

Domácí hospic Nablízku, z. ú.

Pravidelně podporujeme hospicovou péči, kterou může potřebovat každý z nás. Hospic se aktivně stará o nemocné, kteří trpí nevyléčitelnou chorobou a dostávají se do posledního stádia svého života. Péče je zaměřená na kvalitu života, zmírnění bolesti, zachování lidské důstojnosti a poskytnutí podpory blízkým nemocného.

Nevíte si rady s výběrem?

Vyzkoušejte našeho podlahového asistenta.

Navštivte náš
showroom

Najděte si svého
nejbližšího prodejce

Loading...